1. herní den ligy BHL 2019/20: Soubojem těžkých vah odstartoval nový ročník BHL interní ligy!

Na první herní den interní ligy zavítalo osm z celkových 12 hráčů a odehrálo se celkem 20 bodovaných zápasu. Šlágrem kola se stal hned úvodní zápas celého dne mezi New Jersey Devils a Washingtonem Capitals. Martin Kučera hrající za Washington šel rychle do vedení a po první třetině si vypracoval čtyřbrankový náskok. Vojta Ludvík ve druhé třetině sice snížil, nicméně rozdíl byl stále o tři branky. Ve třetí třetině Martin trestal Vojtovy chyby plynoucí z touhy o dramatizaci výsledku a nakonec vyhrál přesvědčivě 8:3. Pro Martina to byla premiérová výhra v interní lize. A když k ní přidal dalších pět zářezů, jednoznačně se stal hráčem prvního herního dne. Výborně si vedl i druhý nováček Filip Hlaváč s Montrealem Canadiens, který na úvod svého působení v interní lize zaznamenal 3 vítězství ze čtyř odehraných zápasů.

HRÁČ DNE: Martin Kučera (WSH)