6. kolo Ligy BHL 2017/2018

Zatím co se v předchozích kolech podělili o  ,,místo,, nejproduktivnějšího hráče M.Martinčič a M.Bednář, tuto sérii utnul hráč New Jersey Devils V.Ludvík.

U šestého kola letošní ligy se ke stolům sešlo sedm koučů, ti mezi sebou odehráli další důležité zápasy základní části a boj o body do tabulky obou konferencí byl VELKÝ.

V kostce se poohlédneme na pár zajímavých zápasů.

Tampa Bay nastoupila do zápasu proti Floridě s velkým odhodláním a bez váhání Floridské Panthery tlačila až do konce zápasu, kouč J.Vocásek(FLA) dokázal ukrojit pouze jediný gól, a tak podlehl T. Kalinovi(TMB) 1:5.

V dalším zápase už to ale neměl  T.Kalina(TMB) tolik jednoduché. Narazil na silného soupeře a vedoucího tabulky M.Martinčiče(BUF). Zápas byl velmi vyrovnaný, ani po 3.třetině nebylo jasné, kdo zápas vyhraje(stav 3:3), a tak v prodloužení rozhodl šťastným gólem T.Kalina(TMB) a porazil tak Buffalo 4:3pp.

Perličkou tohoto kola byl zápas mezi Edmonton Oilers (A.Šustr) a New Jersey Devils (V.Ludvík). Nezastavitelný ďáblíci po dvou výhrách a vysokými ambicemi na získání hráče dne, rozstříleli síť Edmontskému brankáři a v základní hrací době brali 3body za stavu 1:13.